Pariisi 2024. aasta olümpiamängud: jalgpalli finaal: kuupäev, kellaaeg ja telekanal Prantsusmaa - Hispaania kuldmedali eest

Kõrval My de Sortiraparis · Avaldatud 9. august 2024 kell 13.10
Prantsusmaa-Hispaania jalgpallifinaal Pariisi 2024. aasta olümpiamängudel tõotab olla ajalooline hetk, mida ei tohi vahele jätta. Guillaume Restes'i (TFC) ja Thierry Henry (treener) juhendamisel üritavad Tricolore'id võita olümpiakulla Hispaania võimsa meeskonna vastu. Millal, kus, mis kell ja millisel kanalil saab mängu vaadata? Me räägime teile kõik ära.

Finaal toimub reedel, 9. augustil kell 18.00 Pariisis Parc des Princes 'is. Seda mängu ei tohi vahele jätta ja seda edastavad France Télévisions ja Eurosport.

Pärast suurejoonelist kvalifikatsiooni esmaspäeval, 5. augustil õnnestus Prantsusmaa meeste jalgpallikoondisel Lyonis pärast lisaaega 3:1 võita Egiptust. Mahmoud Saber oli 62. minutil avanud egiptlaste värava, kuid Jean-Philippe Mateta lõi 83. minutil viigivärava, enne kui andis Les Bleus'ile 99. minutil juhtima. Michael Olise vormistas seejärel 108. minutil võidu, kasutades ära ühe Egiptuse mängija eemaldamist lisaajal. See võit tagab Prantsusmaale medali ja võimaluse võita kuld.

Esimest korda 40 aasta jooksul on Les Bleus'il, mida juhib kapten Alexandre Lacazette, võimalus tuua Prantsusmaa delegatsioonile koju kuldmedal. Viimati võitis Prantsusmaa jalgpallikoondis selle tiitli 1984. aastal Los Angeleses. Toona oli Bijotat', Garande'i, Lacombe'i ja Xuereb'i põlvkond oma jälje jätnud. Täna on Thierry Henry meeskond ühe mängu kaugusel selle teo kordamisest.

Les Bleus' teekonda sellesse finaali on iseloomustanud kõrged punktid ja erakordsed esitused. Poolfinaalis näitasid nad oma vastupidavust, alistades Egiptuse, tagades sellega medali ja andes endale võimaluse kulla võitmiseks. See noor ja andekas meeskond on võitnud fännide südamed ja taastanud Prantsusmaa jalgpalli lootuse rahvusvahelisel areenil.

Reedene mäng tõotab olla unustamatu vaatemäng, kus iga mängija annab endast kõik, et jõuda olümpiapoodiumi tippu. Ootused on kõrged ja unistus kuldmedalist on Prantsusmaa meeskonna jaoks käeulatuses.

Nii et ärge unustage, et finaal algab 9. augustil 2024 kell 18.00 . Mängu edastab France Télévisions, võistkondlikele spordialadele pühendatud France 3 ja ka Eurosport. Saate seda ajaloolist hetke jälgida ja Tricolores'ile au püüdlemisel kaasa elada.