Ingyenes kiállítás számtalan Louis Vuitton ládából egy rangos aukciósházban

< >
Által Audrey de Sortiraparis · Fotók Audrey de Sortiraparis · Megjelent 2024. június 19.-kor10:24
A Christie's meghívja Önt a több mint 100 ikonikus Louis Vuitton bőröndöt bemutató új ingyenes kiállítására! A "Legendás bőröndök: Egy európai magángyűjtemény" című kiállítás 2024. június 19. és 24. között lesz látható az Avenue Matignon aukciósházban, ahol az 1858-tól napjainkig tartó utazási modelleket mutatják be egy ihletett díszletben.

Készen állsz egy álomutazásra? Csomagoljon, a Christie's elviszi egy ultra elegáns utazásra a Louis Vuitton bőröndök valaha bemutatott legnagyobb magángyűjteményénekingyenes kiállításával! 2024. június 19. és 24. között látogasson el az Avenue Matignonon található tekintélyes aukciósházba, és fedezze fel a "Legendás bőröndök: Egy európai magángyűjtemény" című kiállítást és az ikonikus utazóládák 100 modelljét, egy külön erre a célra kialakított díszletben.

L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00004L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00004L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00004L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00004

Közel két évszázadon keresztül minden egyes LV láda egy elképesztő történetet mesélt el. Minden 1858-ban kezdődött, amikor a 4 évvel ezelőtt Párizsba költözött vállalat forradalmasította az utazás művészetét a lapos, egymásba rakható, szuper erős bőröndökkel. A Louis Vuitton korától Virgil Abloh merész kreációiig ezek a bőröndök a kézművesek öt generációján keresztül átadott kivételes know-how-t illusztrálják.

L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00015L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00015L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00015L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00015

Az évek során az anyagok és a formatervezés együtt fejlődött a praktikumot kereső ügyfelek igényeivel. Ezen a divatkiállításon egy 1900-ban készült, teljesen rézből készült komódot mutatunk be, amely készen áll arra, hogy hosszú utazások során is dacoljon az elemekkel - hőség, páratartalom, víz -. Vagy a legendás Ideal bőröndöt marhabőrből, amely a kiegészítők valóságos öltözőszobája, cipő-, kalap- és sálrekeszekkel. Az 1920-1930-as évekbeli Malle Bureau, a Malle Stokowski néven ismert, a névadó karmester munka- és utazási igényeihez tervezett, írószerek számára kialakított rekeszekkel és egy központi zárral lezárt, összecsukható asztallal, szintén megtekinthető lesz, amikor úton van.

L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00044L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00044L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00044L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00044

A csíkos és kockás mintáktól az 1896-os Monogram vászonig és Virgil Abloh 2021-es vitaminokkal teli változatáig, a Louis Vuitton folyamatos innovációját a ház történetét fémjelző művészeti igazgatók örökítették meg.

L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00051L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00051L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00051L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00051

A kiállítás egyéb kincsei között olyan együttműködéseket és különleges kiadásokat fedezhet fel, mint például egy kaviárkészletet és felespoharakat tartalmazó aligátortáska, vagy egy Monogram vászontáska, amely egy születésnapi torta számára készült fényűző tok, beépített késsel és villával. Csodálja meg a 2004-es Croquet ládát is, amely egy 8 játékosnak való krokettjátékhoz van felszerelve, valamint az 1927-es Hemingway Library ládát, amely fiókjaival és írógép számára kialakított helyével ideális volt az olyan utazó írók számára, mint Ernest Hemingway.

L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00058L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00058L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00058L'exposition de malles Louis Vuitton chez Christie's Paris - image00058

Olyan különleges rendeléseket is felfedezhet, mint az Albert KahnCourier láda, a filantróp kalandor és utazó, vagy a híres francia-amerikai énekesnőről elnevezett 1920-as Lily Pons cipőláda, amely 36 pár cipő befogadására alkalmas.

A Christie's első osztályú utazásra invitálja Önt a Louis Vuitton legendás bőröndjeinek világába. Ne hagyja ki a beszállást!

Hasznos információ

Dátumok és menetrendek
Nak,-nek 2024. június 19. Nál nél 2024. június 24.

× Hozzávetőleges nyitvatartási idő: a nyitvatartási idő megerősítése érdekében kérjük, vegye fel a kapcsolatot a létesítménnyel.

    Hely

    9 Avenue Matignon
    75008 Paris 8

    Hozzáférés
    M°1 és 9 - Franklin Roosevelt

    Árak
    Ingyenes

    Hivatalos oldal
    www.christies.com

    Hozzászólások
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést
    Pontosítsa a keresést