Paryžius 2024 olimpinės žaidynės: futbolo finalas: data, laikas ir TV kanalas Prancūzija - Ispanija dėl aukso medalio

Iki My de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. rugpjūčio 9 d., 13:10val.
2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių futbolo finalas Prancūzija-Ispanija žada tapti istorine akimirka, kurios nevalia praleisti. Trispalviai, vadovaujami Guillaume'o Resteso (TFC) ir Thierry Henry (treneris), bandys laimėti olimpinį aukso medalį prieš grėsmingą Ispanijos rinktinę. Kada, kur, kokiu laiku ir per kokį kanalą galėsite stebėti rungtynes? Apie tai jums viską papasakosime.

Finalas vyks rugpjūčio 9 d., penktadienį, 18.00 val. Paryžiaus "Parc des Princes" stadione, o jo nepraleisti nevalia - rungtynes transliuos " France Télévisions" ir "Eurosport".

Rugpjūčio 5 d., pirmadienį, Prancūzijos vyrų futbolo rinktinė po įspūdingos atrankos Lione 3:1 po pratęsimo įveikė Egiptą. Mahmoud Saber 62-ąją minutę atidarė egiptiečių įvartį, tačiau Jean-Philippe Mateta 83-iąją minutę išlygino rezultatą, o 99-ąją minutę išvedė "Les Bleus" į priekį. Michael Olise 108-ąją minutę įtvirtino pergalę, pasinaudojęs egiptiečių žaidėjo pašalinimu prasidėjus pridėtam laikui. Ši pergalė garantuoja Prancūzijai medalius ir galimybę iškovoti auksą.

Pirmą kartą per 40 metų "Les Bleus", vadovaujami kapitono Alexandre'o Lacazette'o, turi galimybę Prancūzijos delegacijai parvežti namo aukso medalį. Paskutinį kartą Prancūzijos futbolo rinktinė šį titulą iškovojo 1984 m. Los Andžele. Tuo metu savo vardą buvo pelniusi Bijotat, Garande'o, Lacombe'o ir Xuerebo karta. Šiandien Thierry Henry komandai trūksta vienų rungtynių, kad pakartotų šį žygdarbį.

"Les Bleus" kelionė į šį finalą pasižymėjo aukštais taškais ir išskirtiniais pasirodymais. Pusfinalyje jie pademonstravo savo atsparumą, įveikdami Egiptą, taip užsitikrindami medalį ir suteikdami sau galimybę iškovoti auksą. Ši jauna ir talentinga komanda užkariavo sirgalių širdis ir sugrąžino viltį Prancūzijos futbolui tarptautinėje arenoje.

Penktadienio rungtynės žada būti nepamirštamas reginys, nes kiekvienas žaidėjas atiduos visas jėgas, kad pasiektų olimpinės pakylos viršūnę. Lūkesčiai dideli, o Prancūzijos rinktinės svajonė iškovoti aukso medalį yra ranka pasiekiama.

Nepamirškite, kad finalas prasidės 2024 m. rugpjūčio 9 d. 18.00 val. Rungtynes transliuos " France Télévisions", komandinėms sporto šakoms skirta "France 3", taip pat " Eurosport". Galite stebėti šį istorinį momentą ir palaikyti "Tricolores" siekiant šlovės.