Parīzes 2024. gada olimpiskās spēles: Francijas komandas sudraba medaļa jāšanas sportā

Pie Manon de Sortiraparis · Publicēts 2024. gada 29. jūlijs, plksten 23:00
Sudraba medaļu jātnieku komandu sacensībās izcīnīja Francija. Cock-a-doodle-doo!

29. jūlijāLes Bleus visu dienu mums acīs bija zvaigznes. Uz šo brīdi Francijas delegācija tikai vienas dienas laikā bija atvedusi mājās 6 jaunas medaļas: zelta medaļu kanoe airēšanā, trīs sudraba medaļas kalnu riteņbraukšanā, loka šaušanā un džudo, kā arī bronzas medaļu džudo. Un diena vēl nebūt nav beigusies, jo sieviešu šaušanas fināls, kurā piedalīsies tikai Francijas sportistes, noteikti papildinās Francijas medaļu krājumu ar vēl divām medaļām!

Viens no šīs saulainās dienas spilgtākajiem notikumiem neapšaubāmi bija komandu sacensības Versaļas pilī, kurās Francijas komanda izcīnīja godpilno sudraba medaļu. Nicolas Touzaint, Stéphane Landois un Karim Laghouag ieņēma otro vietu, piekāpjoties Lielbritānijas komandai, kas tika kronēta ar zeltu.

Pēc labiem sniegumiem iejādē sestdien un krosā svētdien francūži šodien vēl vairāk nostiprināja savas līderpozīcijas pārlēkšanā, kas ļāva viņiem saglabāt pārsvaru pār Japānas komandu, kura mājās atgriezās ar bronzas medaļu. Tas bija lielisks sniegums francūžiem, kuri regulāri izcīna medaļas: Karims Laghouag izcīnīja zeltu Rio, tāpat kā Nikolā Touzaint Atēnās.

équitationéquitationéquitationéquitation Parīzes 2024. gada paralimpiskās spēles: kad un kurā kanālā varēsiet skatīties para-jātnieku sacensības televīzijā?
Kur un kad var skatīties Parīzes 2024. gada paralimpisko spēļu para-jātnieku sacensības televīzijā? Uzziniet par paralimpisko spēļu paralimpisko sacensību kalendāru, laikiem un apraides kanāliem Francijā un visā pasaulē. [Lasīt vairāk]