2024. gada Olimpiāde Parīzē: sudraba medaļa Anželai Hugai kajaku krosā

Pie Audrey de Sortiraparis · Publicēts 2024. gada 5. augusts, plksten 21:20
Francija pievieno vēl vienu medaļu savai bilancei! 2024. gada 5. augustā Francijas sportiste Anžela Hūga (Angèle Hug) ieņēma otro vietu kajaku krosā.

Francija turpina krāt medaļas 2024. gada olimpiskajās spēlēs. Ļoti nozīmīga olimpiāde, jo valsts pirmo reizi gadsimta laikā rīko šīs ikoniskās sporta sacensības. Apņēmības pilna atstāt savu nospiedumu vēsturē, Parīzes pilsēta atklāja iespaidīgu atklāšanas ceremoniju, kas pārkāpj visus noteikumus, ar atklāšanu pašā galvaspilsētas centrā, pasākumiem, kas notiek vēsturiskās vietās, un olimpisko katlu bez degvielas karstā gaisa balona formā.

Un Francijas sportisti ir apņēmības pilni pacelt savas valsts karogu un atstāt iespaidu sporta vēsturē! Līdz šim Francija kā rīkotājvalsts ir izcīnījusi 44 medaļas: 12 zelta, 14 sudraba un 18 bronzas. Jauna tiks pievienota 2024. gada 5. augustā.

Francijas sportistei Anželai Hugai (Angèle Hug), startējotsieviešukajaku krosā Vaires-sur-Marne jūras stadionā, izdevās izcīnīt sudraba medaļu. Viņa finišēja otrajā vietā aiz Austrālijas, kuru pārstāvēja Noemie Fox.
Ieņemot otro vietu uz goda pjedestāla, 24 gadus vecā Anžela Hug izcēlās ar atjautīgu taktiku: lai gan viņa atpalika tikai dažus metrus no finiša, viņa traucēja konkurentēm pie pēdējiem vārtiem, ar airi atliecot boju, lai uzsāktu fināla sprintu un ieņemtu otro vietu. Viņa palika vienīgā Francijas pārstāve četriniekā pēc tam, kad Camille Prigent tika izslēgta.

Šī ir trešā medaļa, ko Francija šogad izcīnīja kanoe-kajaku disciplīnā, un 39. medaļa tās vēsturē šajā disciplīnā.