Tentoonstelling van schilderijen gevolgd door een veiling in het stadhuis van Parijs

Door ContenuOffert · gepubliceerd op 25 september 2024 om 12:03
De Salle des Arcades in het stadhuis van Parijs is vanaf 14.00 uur geopend voor het publiek (gratis toegang) voor de tentoonstelling en veiling van werken van de kunstenaar LASK. Het evenement begint met de elegante Grote Trap, een architectonisch meesterwerk dat je naar de prachtige Salle des Arcades leidt.

LASK (Valérie Laskier) ging in 2000 naar het Institut Pratique du Journalisme in Parijs en ging aan de slag bij een Frans weekblad. 5 jaar later leed ze aan kanker en zat ze 2 jaar in een rolstoel.

Schilderen was een openbaring en ze gebruikt materialen en kleuren om haar emoties en haar wedergeboorte uit te drukken.... Door haar collega's beschouwd als een rijzende ster in de kunstwereld, wilde LASK de volledige opbrengst van de veiling schenken aan het Parijse comité van de Ligue contre le cancer (Liga tegen kanker) om een waterrally voor tieners met kanker te financieren, die zal plaatsvinden tijdens de paasvakantie in 2025.

Haar schilderijen aanbieden voor dit goede doel is voor haar een manier om terug te geven wat het leven haar heeft gegeven. "Ik weet hoe het is om je hulpeloos te voelen als je ziek bent en ik wil dat deze jonge mensen hun strijd even kunnen vergeten en kunnen genieten van een buitengewone ervaring.

Op 28-jarige leeftijd zeg ik tegen mezelf dat als iemand zoiets voor mij had gedaan, het me een sprankje hoop zou hebben gegeven en hen zou hebben verteld dat ze niet alleen staan in deze strijd" Deze verkoop zal worden georkestreerd door Marielle Digard, veilingmeester bij DIGARD AUCTION, in de Salle des Arcades in het stadhuis van Parijs, en zal worden uitgezonden op Drouot Live.

Exposition de peintures suivie d'une vente aux enchères à l’Hôtel de Ville de ParisExposition de peintures suivie d'une vente aux enchères à l’Hôtel de Ville de ParisExposition de peintures suivie d'une vente aux enchères à l’Hôtel de Ville de ParisExposition de peintures suivie d'une vente aux enchères à l’Hôtel de Ville de Paris

Bruikbare informatie

Datums en tijdschema's
DE 14 oktober 2024
Van 14:00 heeft 17:00

× Openingstijden bij benadering: neem contact op met het etablissement om de openingstijden te bevestigen.

    Plaats

    hotel de ville paris
    75004 Paris 4

    Routeplanner

    Toegang
    Metro 1 en 11 Hôtel de Ville

    Officiële site
    www.lask.fr

    Meer informatie
    Tijden: 14.00 - 15.30 uur: Schilderijententoonstelling en ontmoeting met de kunstenaar 15.30 - 17.00 uur: Veiling

    Opmerkingen
    Verfijn je zoekopdracht
    Verfijn je zoekopdracht
    Verfijn je zoekopdracht
    Verfijn je zoekopdracht