Ліга чемпіонів: де можна подивитися матч "Парі Сен-Жермен" - "Мілан"?

За Graziella de Sortiraparis · Фотографії Graziella de Sortiraparis · Опубліковано на 18 жовтень 2023 рoxy о 14:23
Після однієї перемоги та однієї поразки в Лізі чемпіонів "Парі Сен-Жермен" все ще має над чим працювати. У середу, 25 жовтня 2023 року, паризький клуб зустрінеться з "Міланом" у своєму третьому груповому матчі.

Це новий рік і нова спроба для " Парі-Сен-Жермен " у Лізі чемпіонів. Хоча змагання розпочалися з домашньої перемоги над "Дортмундом", на початку жовтня ПСЖ програв "Ньюкаслу" з різницею в чотири м'ячі проти одного на початку жовтня. У цьому матчі проти"Мілана", який не відбувався з 2006 року, паризькому клубу доведеться продемонструвати всі свої можливості на полі, з поверненням новобранців, які отримали травми на початку сезону. Цієї середи, 25 жовтня 2023 року, з 21:00 ПСЖ може зіграти за місце в 1/8 фіналу в прямому ефірі Canal+.

"Мілан", колишній клуб Златана Ібрагімовича, наразі очолює Серію А, чемпіонат Італії, тоді як "Парі Сен-Жермен" посідає третє місце, поступаючись "Монако" та "Ніцці". Тому парижанам доведеться зіткнутися з командою у формі, яку очолює, зокрема, Олів'є Жиру, якого Кіліан Мбаппе добре знає ще з часів виступів у "Ле Бле". Будемо сподіватися, що міжнародна перерва дозволить парижанам продемонструвати на полі свої найкращі якості після початку сезону, який був затьмарений низкою поразок, і команда все ще перебуває в процесі становлення під керівництвом нового тренера Луїса Енріке.

Другий у своїй групі перед третім матчем Ліги чемпіонів, "Парі Сен-Жермен" має не найпростіших суперників у цьому сезоні.

Parc des PrincesParc des PrincesParc des PrincesParc des Princes Ліга чемпіонів: повне жеребкування чвертьфіналу, "ПСЖ" - "Барселона
Стали відомі суперники "Парі Сен-Жермен" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Ви також можете ознайомитися з повною версією жеребкування європейських клубів та цікавими матчами, які чекають на вас у майбутньому. [Детальніше]