Олімпійські ігри 2024 у Парижі: збірна Франції здобула срібну медаль у кінних змаганнях

За Manon de Sortiraparis · Опубліковано на 29 липень 2024 рoxy о 23:01
Срібну медаль у командних змаганнях з кінного двоборства здобуває Франція. Ку-ка-ре-ку!

Весь день 29 липняLes Bleus засипали нас зірками. Загалом, на момент написання цієї статті, французька делегація привезла додому 6 нових ме далей лише за один день: золоту медаль у веслуванні на каное, три срібні медалі у маунтінбайку, стрільбі з лука та дзюдо, а також бронзову медаль у дзюдо. І це ще далеко не кінець, оскільки всефранцузький фінал жіночої шаблі обов'язково додасть ще 2 медалі до французького медального заліку!

Однією з найяскравіших подій цього сонячного дня, безсумнівно, стали командні змагання у Версальському замку, в яких французька команда завоювала чудову срібну медаль. Ніколя Тузен, Стефан Ландуа та Карім Лагуаг посіли друге місце, поступившись команді Великобританії, яка здобула золото.

Після гарних виступів у виїздці в суботу та кросі в неділю, сьогодні французи закріпили своє лідерство в конкурі, що дозволило їм випередити команду Японії, яка поїхала додому з бронзовою медаллю. Це був чудовий виступ для французів, які є постійними призерами: Карім Лагуаг виграв золото в Ріо, як і Ніколя Тузен в Афінах.

équitationéquitationéquitationéquitation Паралімпійські ігри в Парижі 2024: коли і на якому каналі можна дивитися змагання з параекстриму по телевізору?
Де і коли можна подивитися змагання з пара-дрессінгу на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі по телевізору? Дізнайтеся календар, час і канали трансляцій у Франції та в усьому світі для пара-дрессінгу на Паралімпійських іграх. [Детальніше]