Олімпійські ігри в Парижі 2024: Анастасія Кірпічнікова, срібна призерка на дистанції 1500 м вільним стилем

За Manon de Sortiraparis · Опубліковано на 1 серпень 2024 рoxy о 00:11
Анастасія Кірпічнікова взяла срібло на дистанції 1500 м вільним стилем!

Буквально за мить після того, як Леон Маршан встановив новий французький рекорд на дистанції 200 м батерфляєм, скориставшись можливістю виграти ще одну золоту медаль (!!), інший французький рекорд був побитий на 8 секунд плавчинею Анастасією Кірпічніковою на дистанції 1500 м вільним стилем. Що за день для французького пла вання!

Водночас француженка російського походження здобула заслужену срібну медаль у напруженій гонці, яку очолила американська легенда Кеті Ледекі, що здобула олімпійське золото. Це була восьма золота медаль для американської спортсменки, яка побила свій власний рекорд, показавши час 15:30.02.

І день ще не закінчився! У Леона Маршана ще попереду золота медаль, адже він готується до запливу на дистанції 200 м брасом, який відбудеться лише за кілька хвилин. У той час як Анастасія Кірпічнікова щойно завоювала 3-тю медаль Олімпійських ігор 2024 року в Парижі для французького плавання і 25-ту медаль для французької команди, маленький принц плавання може виграти свою 26-ту медаль ще до кінця цього 5-го дня змагань.

Залишайтеся на зв'язку!

Jeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natation Паралімпіада в Парижі 2024: хто став медалістом у параплаванні
Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі відбудуться з 28 серпня по 8 вересня. А як щодо змагань з параплавання? Які спортсмени та команди претендують на медалі в цих дисциплінах? Розповідаємо все про це! [Детальніше]