Олімпіада в Парижі 2024: Сара Стейерт і Шарлін Пікон виграли бронзову медаль у вітрильному спорті

За My de Sortiraparis · Опубліковано на 3 серпень 2024 рoxy о 14:10
Олімпійські ігри в Парижі 2024, вітрильний спорт: Шарлін Пікон і Сара Стеєрт виграли бронзу на яхті 49er FX. У п'ятницю на іподромі Марина де Марсель Шарлін Пікон та Сара Стеєрт з Ла-Рошелі завоювали бронзову медаль. Це була перша французька медаль цього дня. Ця медаль знаменує собою винятковий виступ двох яхтсменок, які прийняли серйозний виклик.

Франція завоювала свою першу медаль в олімпійському ві трильному спорті на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Дует у складі Сари Стейер і Шарлін Пікон завоював бронзову ме даль за підсумками медальної гонки 49er FX у п'ятницю, 2 серпня . Сара Стейаерт, після п'ятирічної перерви у спорті вищого рівня, та Шарлін Пікон, дворазова олімпійська чемпіонка з віндсерфінгу в класі RS, взялися за нову складну дисципліну і досягли успіху, зійшовши на п'єдестал пошани.

Шарлін Пікон (39 років) і Сара Стейерт (37 років), яких прозвали "маминою командою", показали, що досвід і рішучість можуть подолати будь-які труднощі. Посідаючи високі позиції після перших дванадцяти кваліфікаційних етапів, ці дві яхтсменки фінішували далеко позаду у медальній гонці - фіналі, який об'єднує першу десятку в загальному заліку і зараховується подвійно, але врешті-решт вирвали п'єдестал пошани у водах пристані для яхт Марселя.

Медальна гонка, спочатку запланована на четвер, нарешті відбулася у п'ятницю. Перед стартом французи випереджали голландців на два пункти, шведів - на сім, а норвежці та німці були зовсім поруч. У п'ятницю 2 серпня, незважаючи на мінливий вітер, їм вдалося врятувати бронзу. Шарлін Пікон здійснила монументальний подвиг, вигравши ще одну медаль в іншій дисципліні на човні 49er - 4,99-метровому човні з крилами з обох боків.

Після Олімпійських ігор у Токіо, де вона здобула срібло в СР, олімпійська чемпіонка була змушена покинути свою улюблену дисципліну через еволюцію віндсерфінгу в бік фойлу. За три роки їй довелося освоїти всі ази 49er FX - судна, на яке вона не сяде до 2021 року. У цій місії Шарлін могла розраховувати на іншу маму: Сару Стейерт. Повернувшись після другої вагітності та влаштувавшись на роботу вчителькою, уродженка Ла-Рошелі вийшла зі спортивної кар'єри, щоб знову вийти в море. Більш досвідчена, ніж її напарник в цій категорії човнів, Сара Стейерт навчила Пікона всім заповідям 49er FX.

Для обох спортсменів виклик був величезним. Підготуватися до Олімпіади за три роки в такому вимогливому класі, як 49er. Але в Марселі моряки подолали всі труднощі, очоливши рейтинг напередодні фіналу. Треновані Бенжаменом Бонно з минулого року, вони зміцнили свою впевненість, завоювавши срібло на останньому чемпіонаті Європи. Інтенсивна підготовка принесла свої плоди, дозволивши їм повірити у свій потенціал.

Це перша олімпійська медаль для Сари Стейерт і 3-я для Шарлін Пікон, виступ, який демонструє їхню цілеспрямованість і талант. Знімаємо капелюха перед голландськими олімпійськими чемпіонками і вітаємо команду Mama Team з цією прекрасною перемогою.