Олімпіада в Парижі 2024: срібло Сімони Байлз у гімнастиці після золота Ребеки Андраде

За My de Sortiraparis · Фотографії Cécile de Sortiraparis · Опубліковано на 5 серпень 2024 рoxy о 18:15
Безумовно, цей день Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики, 5 серпня, приніс багато несподіваних сюрпризів. Після 5-го місця на бревні Сімона Байлз нарешті отримує лише срібну медаль у вільних вправах, поступившись бразилійці Ребеці Андраде, яка здобула золото. Джордан Чілес, яка спочатку була оголошена як 4ᵉ, нарешті фінішувала на п'єдесталі пошани після подачі протесту.

НаОлімпійських іграх 2024 року в Парижі Сімона Байлз здобула срібло у вільних вправах, а Джордан Чайлз - бронзу для США. Золота медаль дісталася Ребеці Андраде, яка бездоганно виступила, випередивши американців. Це був справді день, сповнений несподіванок і поворотів, який перекреслив усі прогнози, зроблені в понеділок, 5 серпня.

У день, багатий на емоції, Сімона Байлз та Джордан Чілес зачарували глядачів своїми чудовими виступами. Сімона Байлз, незважаючи на вражаючий виступ з деякими дуже складними рухами, поступилася бразилійці Ребеці Андраде. Зі складними діагоналями, включаючи три повороти в два сальто, діагональ у подвійному tendu і подвійне сальто аррієр tendu у фіналі, Байлз не можна було недооцінювати. Однак два падіння не дозволили їй здобути омріяну четверту золоту медаль в улюбленій дисципліні.

Ребека Андраде блищала своєю послідовністю та точністю. Її бездоганна програма принесла їй другий олімпійський титул, після золота в опорному стрибку в Токіо у 2021 році. Своєю перемогою Андраде увійшла в історію бразильської гімнастики, ставши олімпійською чемпіонкою у вільних вправах у Парижі.

Наприкінці трансляції на американців чекала велика несподіванка. Джордан Чілес, яку спочатку оголосили на четвертому місці, нарешті піднялася на п'єдестал пошани після того, як команда США прийняла скаргу. Це рішення, хоча і сприятливе для Чілес, було жорстоким для румунської гімнастки Ани Барбосу, яка залишилася поза п'єдесталом пошани.

Сімона Байлз, яка вже виграла три золоті медалі на цих Іграх, тепер додала до своєї скарбнички срібну медаль. Незадовго до фіналу у вільних вправах вона посіла лише п'яте місце на бревні після падіння, продемонструвавши свою стійкість і незаперечний талант.

Олімпійські ігри 2024 року в Парижі запам'ятаються своїми захоплюючими моментами та винятковими виступами. Медалі, завойовані Сімоною Байлз та Джорданом Чайлзом, є чудовим прикладом, що ілюструє як змагальність, так і емоційність спортивної гімнастики на найвищому рівні.

Восьмої золотої медалі для Сімони Байлз не буде. Два зіскоки з килима в підсумку коштували їй золота у вільних вправах лише 0.033 бала, незважаючи на відмінний виступ (14.133). Бразилійка Ребека Андраде посіла перше місце з результатом 14.166. 25-річна Андраде вже виграла першу олімпійську золоту медаль у гімнастиці в опорному стрибку за відсутності Байлз. Цього разу вона перемогла американську суперзірку на регулярній основі. Американка Джордан Чайлз замкнула п'єдестал пошани з результатом 13,766.