Олімпіада в Парижі 2024: фінал з футболу: дата, час і телеканал Франція - Іспанія за золоту медаль

За My de Sortiraparis · Опубліковано на 9 серпень 2024 рoxy о 13:10
Фінал футбольного матчу Франція - Іспанія на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі обіцяє стати історичним моментом, який не можна пропустити. "Триколірні" під керівництвом Гійома Реста (TFC) та Тьєррі Анрі (тренер) спробують виграти золоту олімпійську медаль у грізної іспанської команди. Коли, де, о котрій годині та по якому каналу можна буде подивитися матч? Розповідаємо все про це.

Фінал відбудеться у п'ятницю, 9 серпня, о 18:00 у паризькому " Парку принців " - матч, який не можна пропустити, і який транслюватимуть France Télévisions та Eurosport.

Після видовищної кваліфікації у понеділок, 5 серпня, чоловіча збірна Франції з футболу перемогла команду Єгипту з рахунком 3:1 після додаткового часу в Ліоні. Махмуд Сабер відкрив рахунок для єгиптян на 62-й хвилині, але Жан-Філіп Матета зрівняв рахунок на 83-й хвилині, а на 99-й хвилині вивів "Les Bleus" вперед. Мішель Оліз оформив перемогу на 108-й хвилині, скориставшись вилученням єгипетського гравця на початку додаткового часу. Ця перемога гарантує Франції медаль, з можливістю виграти золото.

Вперше за 40 років Les Bleus на чолі з капітаном Александром Лаказеттом мають можливість привезти додому золоту медаль для французької делегації. Востаннє французька футбольна команда вигравала цей титул у 1984 році в Лос-Анджелесі. На той час покоління Біджота, Гаранде, Лакомба та Сюереба вже встигли заявити про себе. Сьогодні команда Тьєррі Анрі знаходиться в одному матчі від того, щоб повторити цей подвиг.

Шлях Les Bleus до цього фіналу був відзначений високими балами та винятковими виступами. У півфіналі вони продемонстрували свою стійкість, засмутивши Єгипет, тим самим забезпечивши собі медаль і давши шанс виграти золото. Ця молода і талановита команда завоювала серця вболівальників і повернула надію французькому футболу на міжнародній арені.

П'ятничний матч обіцяє стати незабутнім видовищем, де кожен гравець віддасть всі сили, щоб піднятися на вершину олімпійського п'єдесталу. Очікування високі, і мрія про золоту медаль знаходиться в межах досяжності для французької команди.

Тож не забувайте, що фінал розпочнеться о 18 :00 9 серпня 2024 року. Матч транслюватиметься на телеканалах France Télévisions, France 3, присвяченому командним видам спорту, а також на Eurosport. Ви можете слідкувати за цим історичним моментом та вболівати за "трикольорових" на шляху до слави.