Спортивне плавання: французька команда фінішує 4-ю, за крок від п'єдесталу пошани на Іграх 2024 року в Парижі

За Margot de Sortiraparis · Опубліковано на 8 серпень 2024 рoxy о 00:11
За підсумками трьох змагань, що проходили з понеділка 5 серпня в басейні водного центру Сен-Дені, французька команда перемогла з дуже хорошим результатом і посіла 4-е місце в змаганнях.

Спортивне плавання, що базується на трьох водних балетах, практикується дуетами або командами з восьми плавців. На Іграх 2024 року в Парижі кожна команда мала виконати технічну програму, довільну програму і, нарешті, акробатичну програму.

Після дуже хороших результатів у технічній програмі (6-те місце з 277.7925 балами) та довільній програмі (4-те місце з 340.0561 балами), французька команда з художнього плавання нарешті посіла 4-те місце в рейтингу з дуже хорошою акробатичною програмою, яка принесла їм 268.8001 бали. Менш ніж на 16 балів відставши від іспанців, які здобули бронзу, поступившись Сполученим Штатам Америки (срібло) і Китаю (золото), французи в підсумку фінішували за крок від п'єдесталу пошани.

У своїй фінальній програмі синя команда виконала пісню Grand Corps Malade " Mesdames", віддавши данину поваги жіночій статі в балеті, і цей виступ був особливо добре прийнятий публікою у водному центрі Сен-Дені. За відсутності російських плавців, яким, як і всім російським спортсменам, Міжнародний олімпійський комітет заборонив брати участь в Іграх з геополітичних причин, карти на цьому п'єдесталі були перетасовані, відкриваючи нові можливості. Китай таІспанія вже були оголошені головними фаворитами разом зі Сполученими Штатами, але французи здивували суддів і повернулися додому з чудовим 4-м місцем.

Jeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natationJeux paralympiques de Tokyo : Ugo Didier remporte l'argent en natation Паралімпіада в Парижі 2024: хто став медалістом у параплаванні
Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі відбудуться з 28 серпня по 8 вересня. А як щодо змагань з параплавання? Які спортсмени та команди претендують на медалі в цих дисциплінах? Розповідаємо все про це! [Детальніше]

Patinoire de colombesPatinoire de colombesPatinoire de colombesPatinoire de colombes Олімпійські ігри в Парижі 2024: події, історія... водні види спорту на Олімпійських іграх
Окрім неминучих змагань з плавання, на кожних Олімпійських іграх особливою популярністю користуються водні види спорту. Дайвінг, водне поло чи спортивне плавання - давайте дізнаємося більше про ці види спорту на Олімпіаді 2024 року в Парижі. [Детальніше]