Олімпіада в Парижі 2024: кит запрошує на Олімпіаду з серфінгу

За My de Sortiraparis · Опубліковано на 6 серпень 2024 рoxy о 16:22
Кит запрошує себе на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі? Це незвичайне зображення дня. Олімпійські ігри в Парижі 2024 року пропонують кілька незвичайних сцен, навіть на іншому кінці світу. Під час півфіналу з серфінгу на Таїті перед камерами з'явився кит, додавши видовищності події. Бразильська спортсменка Тетяна Вестон-Вебб змагалася з Брісою Хеннесі з Коста-Ріки у змаганні, яке відзначилося вражаючими виступами та примхливою погодою.

Без сумніву, ці Олімпійські ігри не перестають дарувати нам неймовірні образи. Серед гостей, які приїхали подивитися на події, є кит з Таїті. І нам щойно повідомили, що вона не забронювала свій квиток, щоб подивитися на серфінг.

У Парижі такі знакові пам'ятки, як Ейфелева вежа, Гран-Пале та Версальський замок, перетворюються на стадіони для проведення змагань. На іншому кінці земної кулі хвилі Теаупо'о на Таїті пропонують не менш неймовірні умови для серфінгу, і кити, вочевидь, це розуміють.

У понеділок, 5 серпня, під час фінального жіночого півфіналу кит вирішив зробити несподівану появу. Морська тварина потрапила в об'єктиви камер, зачарувавши як глядачів, так і спортивних коментаторів, серед яких були Жюстін Дюпон та Мішель Буре з France Télévisions."О, танець китового дитинчати! Мати не може бути далеко",- вигукнув Буре, вражений цією несподіваною сценою.

Здається, цей візит приніс удачу Тетяні Вестон-Вебб, яка кваліфікувалася до фіналу, але програла американці Керолайн Маркс. Француженка Джоанна Дефе виграла бронзову медаль, перемігши Брісу Хеннесі, що стало першою олімпійською медаллю для французького серфінгу.

У змаганнях серед чоловіків олімпійським чемпіоном став француз Каулі Вааст , який переміг австралійця Джека Робінсона. Завдяки цим перемогам Франція піднялася на третє місце в загальному медальному заліку, поступившись Сполученим Штатам і Китаю, із загальною кількістю 48 медалей. Це найкращий показник для Франції з часів Ігор в Атланті, з можливістю перевищити 15 золотих медалей до кінця тижня.

Несподівана присутність кита, безсумнівно, відновила один з незабутніх образів цього півфіналу з серфінгу в Теаупоо, зробивши його чарівним і незабутнім днем як для глядачів, так і для спортсменів. Анекдот, який залишиться в пам'яті про Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.