2024 m. olimpinės žaidynės Paryžiuje: dziudo imtynininkas Joanas-Benjaminas Gaba iškovojo sidabrą svorio kategorijoje iki 73 kg

Iki Manon de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. liepos 29 d., 21:29val.
Sidabrą svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo dziudistas Joanas-Benjaminas Gaba, įveikęs pasaulio čempionu tapusį azerbaidžanietį Hidayetą Heydarovą.

Joanas-Benjaminas Gaba tikrai neketina pamiršti savo pirmojo pasirodymo olimpinėse žaidynėse! Liepos 29 d., pirmadienį, 23-ejų metų dziudo sportininkas iškovojo sidabro medalį -73 kg svorio kategorijoje. Tai dar vienas Prancūzijos delegacijos medalis, todėl šiuo metu Prancūzijos delegacija turi 14 aukso, sidabro ir bronzos medalių.

Vien tik dziudo varžybose Prancūzija jau turi 5 medalius: Luka Mkheidze (-60 kg) sidabras, Amandine Buchard (-52 kg) bronza, Shirine Boukli (-48 kg) bronza... ir dabar Joan-Benjamin Gaba sidabras bei Sarah-Léonie Cysique bronza, kurią ji šiandien taip pat iškovojo svorio kategorijoje iki 57 kg!

Po nepriekaištingos dienos, kai pusfinalyje jis įveikė gruziną Lašą Šavdatuašvilį, japoną Soichi Hašimoto ir moldavą Adilą Osmanovą, "Champ-de-Mars" arenoje jaunąjį Prancūzijos sportininką galiausiai nugalėjoazerbaidžanietis Hidayetas Heydarovas, kuris yra ne kas kitas, o dabartinis pasaulio čempionas.

Joan-Benjamin Gaba nesigaili, priešingai: tai puikus pirmasis Prancūzijos dziudo sportininko olimpinės karjeros žingsnis.

JudoJudoJudoJudo 2024 m. Paryžiaus olimpinės ir parolimpinės žaidynės: kas bus medalius laimėję dziudo sportininkai? Apdovanojimai
2024 m. Paryžiaus olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse dalyvaus sportininkai iš viso pasaulio! Atraskite tuos, kurie pasižymėjo dziudo sporte, pelnydami aukso, sidabro ir bronzos medalius, taip pat visas prancūzų sėkmės istorijas. [Skaityti daugiau]