2024 m. Paryžiaus olimpinės žaidynės: Sarah-Léonie Cysique - dziudo bronza

Iki Manon de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. liepos 29 d., 21:46val.
Bronzos medalį iškovojo dziudistė Sarah-Léonie Cysique, įveikusi gruzinę Eteri Liparteliani.

Nuo 2024 m. olimpinių žaidynių Paryžiuje pradžios dziudo yra puikios formos! Po Luka Mkheidze (-60 kg) sidabro, Amandine Buchard (-52 kg) bronzos, Shirine Boukli (-48 kg) bronzos ir vos prieš akimirką, kai Joan-Benjamin Gaba iškovojo sidabrą, Sarah-Léonie Cysique iškovojo bronzą -57 kg svorio kategorijoje!

Šį kartą prancūzei atiteko ne sidabro medalis, kurį ji iškovojo Tokijo žaidynėse, o trečioji vieta. Pirmadienį, 2024 m. liepos 29 d., po nesėkmės 57 kg svorio kategorijos pusfinalyje kanadietei Christai Deguchi Sarah-Léonie Cysique trumpai, bet įtemptai kovojo su gruzine Eteri Liparteliani ir iškovojo bronzą.

Interviu "France Télévisions"26 metų sportininkė braukė ašaras ("iš džiaugsmo"!) ir sakė: "Buvo labai sunku, nes mačiau, kaip žlugo svajonė, žinojau, kad Paryžiuje netapsiu aukso medalio laimėtoja, nors to ir atvykau. Grįžau su medaliu Paryžiuje, čia, namie, su mane palaikančia Prancūzijos publika, palaikančia mano šeimos ir Prancūzijos dziudo komandos akivaizdoje, tai neįtikėtina."

Nepamirškime irkitos svarbios dienosPrancūzijos pergalės dziudo varžybose - dziudo sportininko Joan-Benjamin Gaba, kuris iškovojo sidabro medalį, įveikęs dabartinį pasaulio čempioną.

JudoJudoJudoJudo 2024 m. Paryžiaus olimpinės ir parolimpinės žaidynės: kas bus medalius laimėję dziudo sportininkai? Apdovanojimai
2024 m. Paryžiaus olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse dalyvaus sportininkai iš viso pasaulio! Atraskite tuos, kurie pasižymėjo dziudo sporte, pelnydami aukso, sidabro ir bronzos medalius, taip pat visas prancūzų sėkmės istorijas. [Skaityti daugiau]