2024 m. olimpinės žaidynės Paryžiuje: Kauli Vaast laimėjo pirmąjį Prancūzijos banglenčių sporto aukso medalį

Iki Audrey de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. rugpjūčio 6 d., 03:01val.
Kauli Vaast laimėjo pirmąjį Prancūzijos aukso medalį banglenčių sporto olimpinių žaidynių istorijoje ir savo vardą įrašė į sporto legendų panteoną.

Prancūzija ir toliau spindi 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žai dynėse, kuriose pasiekta puikių rezultatų. Šios žaidynės dar ypatingesnės, nes pirmą kartą per šimtmetį varžybos sugrįžo į Prancūzijos žemę. Paryžius pradėjo šventę įspūdinga atidarymo ceremonija, po kurios vyko renginiai kultinėse vietose ir naujoviškas nedegantis karšto oro baliono formos olimpinis katilas.

Prancūzijos sportininkai, vedami užkariavimo dvasios, daugina savo žygdarbius. Iki šiol Prancūzija iškovojo 47 medalius: 12 aukso, 16 sidabro ir 19 bronzos. Ir tai dar toli gražu ne pabaiga, nes naktį iš rugpjūčio 5 d. į 6 d. (Paryžiaus laiku) šį sąrašą papildė nauja pergalė.

Ant Teahupo'o bangų Prancūzijos Polinezijoje Kauli Vaast padovanojo Prancūzijai istorinį banglenčių sporto aukso medalį. Įtemptame finale Vaastas pademonstravo visą savo talentą ir įveikė australą Jacką Robinsoną.

Būdamas 22-ejų, Kauli Vaast pre ciziškai valdė bangas, atlikdamas įspūdingus triukus. Jos meistriškumas ir talentas padėjo jai laimėti pirmąjį Prancūzijos olimpinį aukso medalį burlenčių sporto šakoje, kuri neseniai tapo pirmą kartą įtraukta į 2020 m. Tokijo olimpines žaidynes.

Šis triumfas - svarbus Prancūzijos sporto etapas, kuris bus įrašytas į šios sporto šakos metraščius. Kauli Vaast pergalė įrodo, kad Prancūzija turi vietą tarp pasaulio banglenčių sporto elito.