2024 m. olimpinės žaidynės Paryžiuje: banginis kviečia į banglenčių sporto olimpines žaidynes

Iki My de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. rugpjūčio 6 d., 16:21val.
Į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes kviečia banginis? Tai neįprastas šios dienos vaizdas. 2024 m. olimpinės žaidynės Paryžiuje siūlo neįprastų vaizdų net ir kitoje pasaulio pusėje. Per banglenčių sporto pusfinalį Taityje priešais kameras pasirodė banginis, suteikdamas renginiui įspūdingą akcentą. Įspūdingais pasirodymais ir kaprizingu oru pasižyminčiose varžybose brazilė Tatiana Weston-Webb susikovė su Kosta Rikos atstove Brisa Hennessy.

Be jokios abejonės, šios olimpinės žaidynės niekada nenustoja mus džiuginti neįtikėtinais vaizdais. Tarp svečių, atvykusių stebėti varžybų, yra ir banginis iš Taičio. Ir ką tik sužinojome, kad ji nebuvo rezervavusi bilieto stebėti banglenčių sportą.

Paryžiuje tokie kultiniai paminklai kaip Eifelio bokštas, Didieji rūmai ir Versalio pilis virsta stadionais, kuriuose vyksta varžybos. Kitoje žemės rutulio pusėje, Teahupo'o bangos Taityje yra tokia pat neįtikėtina vieta banglenčių sportui, ir banginiai, matyt, tai supranta.

Rugpjūčio 5 d., pirmadienį, per paskutinį moterų pusfinalį netikėtai pasirodė banginis. Jūros gyvūnas pakvietė į kamerų lauką ir sužavėjo tiek žiūrovus, tiek sporto komentatorius, tarp jų - "France Télévisions" atstovus Justine Dupont ir Michel Bourez."O, banginio veršiuko šokis! Motina negali būti toli", - šūktelėjo Bourezas, nustebintas šios netikėtos scenos.

Atrodo, kad vizitas atnešė sėkmę Tatjanai Weston-Webb, kuri pateko į finalą ir pralaimėjo amerikietei Caroline Marks. Prancūzė Johanne Defay laimėjo bronzos medalį, įveikusi Brisą Hennessy, ir taip iškovojo pirmąjį olimpinį Prancūzijos banglenčių sporto medalį.

Vyrų varžybose olimpiniu čempionu tapo prancūzas Kauli Vaastas , įveikęs australą Jacką Robinsoną. Po šių pergalių Prancūzija bendroje medalių lentelėje pakilo į trečiąją vietą, nusileisdama Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir Kinijai, iš viso iškovojusi 48 medalius. Tai geriausias Prancūzijos pasirodymas nuo Atlantos žaidynių, o iki savaitės pabaigos ji gali viršyti 15 aukso medalių ribą.

Netikėtas banginio pasirodymas neabejotinai padėjo atkurti vieną iš įsimintiniausių šio banglenčių sporto pusfinalio Teahupo'o mieste vaizdų, todėl ši diena žiūrovams ir sportininkams tapo stebuklinga ir nepamirštama. Anekdotas, kuris išliks įsirėžęs 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių atmintyje.