2024 m. olimpinės žaidynės Paryžiuje: Johanne Defay iškovojo pirmąjį Prancūzijos banglenčių sporto bronzos medalį

Iki Audrey de Sortiraparis · Paskelbta 2024 m. rugpjūčio 6 d., 05:06val.
Johanne Defay įspūdingai valdė Teahupo'o bangas ir pirmą kartą istorijoje Prancūzijai iškovojo bronzos medalį banglenčių sporto rungtyje, o savo vardą įrašė į olimpinių žaidynių kroniką.

Prancūzija, jau iškovojusi keletą puikių pergalių, yra pasiryžusi pakilti ant bangos ir 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse laimėti kuo daugiau apdovanojimų. Po įsimintinos atidarymo ceremonijos, renginių gražiausiose sostinės vietose ir itin inovatyvaus olimpinio katilo atėjo laikas vykti į Teahupo'o vandenis Prancūzijos Polinezijoje.

O kas gali būti geresnis pavyzdys nei Johanne Defay, kad iliustruotų šį beribį užmojį? Naktį iš 2024 m. rugpjūčio 5 d. į 6 d. (Paryžiaus laiku) geriausia visų laikų Prancūzijos banglentininke laikoma moteris dar kartą sudavė smūgį - jaudinančiame banglenčių sporto finale iškovojo bronzą.

Vos 15 metų amžiaus Defay, iškovojusi aštuonias Pasaulio banglenčių lygos pergales ir Europos čempionės titulą, parodė, kodėl ji laikoma gyva banglenčių sporto pasaulio legenda. Būdama 30-ies, Reunjono sportininkė dominavo Teahupo'o bangose ir puikiu pasirodymu įveikė Kosta Rikos atstovę Brisą Hennessy.

Atlikusi keletą manevrų ir palikusi varžovę nuošalyje, ji galiausiai iškovojo bronzos medalį, taip papildydama savo įspūdingą laimėjimų sąrašą ir dar labiau praturtindama Prancūzijos medalių kraitį - iš viso 47 medaliai: 12 aukso, 16 sidabro ir 19 bronzos.

Šis triumfas - pirmasis Prancūzijos banglenčių sporto bronzos medalis olimpinėse žai dynėse, liudijantis išskirtinį Johanne Defay bangų valdymo meistriškumą. Tai ne tik asmeninė pergalė, bet ir istorinis momentas Prancūzijos banglenčių sportui ir visai Prancūzijai.

Tegyvuoja Prancūzija ir tegyvuojabanglenčių sportas!