2024. gada olimpiskās spēles: Francija uzvar Kanādu basketbolā un iekļūst pusfinālā!

Pie My de Sortiraparis · Fotogrāfijas ar Cécile de Sortiraparis · Publicēts 2024. gada 7. augusts, plksten 12:05
Neticami, bet otrdien, 6. augustā, ceturtdaļfinālā par favorītiem tika uzskatīta Kanāda, taču galu galā uzvarēja Francijas izlase, kuras sastāvā spēlēja Viktors Vembanjama (Victor Wembanyama) ar savu komandu, tādējādi iekļūstot pusfinālā, kas notiks ceturtdien, 8. augustā.

"Ar parastu spēli nepietiks, mums būs jāizdara kaut kas īpašs," pirms Francijas un Kanādas mača teica treneris Vinsents Kolejs .

Un patiešām, viņi šajā ceturtdaļfinālā atspēlēja visus spēkus, spēcīgi uzsākot maču. Līdz pirmajam pārtraukumam viņi atradās vadībā ar 16:5. Pirmajā puslaikā Francijas basketbolisti bija vadībā ar 45:29. Tas bija tehniski lielisks pirmais puslaiks. Taču pirmām kārtām trikolorieši izcēlās ar savu mērķtiecību un apņēmību, uzbrūkot spēlei pilnā ātrumā un izdarot spēcīgu spiedienu uz kanādiešiem, lai gan viņi bija mača favorīti.

Vinsenta Kola un viņa komandas izstrādātais spēles plāns izrādījās veiksmīgs. Izmantojot tikai vienu iekšējo spēlētāju pie groza apļa, viņi varēja izstiept spēli, izvairīties no Viktora Vembanjamas apspiešanas un izmantot Kanādas aizsardzības vājumu groza tuvumā.

Francūži smagi trāpīja tur, kur tas sāpēja. Lai gan visas acis bija vērstas uz Viktoru Vembanjamu, beigās izcēlās Geršons Jabusele un Matiass Lessorts. Jabusele guva 22 punktus, bet Lessorts pievienoja 13 punktus, tostarp iespaidīgo 9/14 no soda metienu līnijas, kas viņam bija atzīstams sniegums. Izcils bija arī Isaïa Cordinier, kurš guva 20 punktus, tostarp četrus izšķirošos trīspunktu metienus, kas deva Les Bleus impulsu, kad tas bija nepieciešams. Otrajā puslaikā kanādieši pamodās un ar agresīvāku aizsardzību pastiprināja spēli . Otrais puslaiks bija spraigs, lielā mērā pateicoties Šai Gilgeusam-Aleksanderam, kurš pārņēma spēles vadību un spēli pabeidza ar 27 punktiem.

Pēc nogurdinošas spēles, kurā Francijas izlase turpināja dominēt, viņi beidzot iekļuva pusfinālā ar rezultātu 82:73. Basketbola komandai tas bija lielisks revanšs.

Ceturtdien, 8. augustā,Francijas basketbola izlase pusfinālā tiksies arVāciju - to pašu Vāciju, kas tikai pirms četrām dienām Villeneuve d'Ascq pilsētā uzvarēja Les Bleus. Tagad viņi ir pilnībā gatavi, un cerēsim, ka nākamajā spēlē viņi saņems atriebību.

Basket aux JO de Paris : sur quelle chaîne & à quelle heure voir la demi-finale France-Allemagne ?Basket aux JO de Paris : sur quelle chaîne & à quelle heure voir la demi-finale France-Allemagne ?Basket aux JO de Paris : sur quelle chaîne & à quelle heure voir la demi-finale France-Allemagne ?Basket aux JO de Paris : sur quelle chaîne & à quelle heure voir la demi-finale France-Allemagne ? Parīze 2024 Basketbols: Francija-ASV fināls - kanāls un laiks, kad skatīties spēli tiešraidē pa TV
Viņi to izdarīja! Les Bleus basketbola izlase uzvarēja pusfināla spēlē pret Vāciju. Francijas vīriešu basketbola izlase, kuru vada kapteinis Nikolā Batums, tiksies ar ASV, lai cīnītos par zelta medaļām. Kurā kanālā, kurā dienā un kurā laikā jūs skatīsieties šo basketbola finālu starp Franciju un ASV? Mēs jums visu pastāstīsim! [Lasīt vairāk]