Parīze 2024 Basketbols: Francija-ASV fināls - kanāls un laiks, kad skatīties spēli tiešraidē pa TV

Pie My de Sortiraparis, Caroline de Sortiraparis · Publicēts 2024. gada 9. augusts, plksten 10:53
Viņi to izdarīja! Les Bleus basketbola izlase uzvarēja pusfināla spēlē pret Vāciju. Francijas vīriešu basketbola izlase, kuru vada kapteinis Nikolā Batums, tiksies ar ASV, lai cīnītos par zelta medaļām. Kurā kanālā, kurā dienā un kurā laikā jūs skatīsieties šo basketbola finālu starp Franciju un ASV? Mēs jums visu pastāstīsim!

Francijas vīriešu basketbola izlases līdzjutējiem joprojām ir zvaigznes acīs. Ceturtdien, 8. augustā, "Les Bleus" izdevās uzvarēt finālā un pārspēt vāciešus (73-69), turklāt ļoti skaistā mačā. Tātad, vai esat gatavi atbalstīt viņus gaidāmajā finālā? Nepalaidiet garām šo episko spēli.

Francijas basketbola izlase, demonstrējot retu intensitāti, nodrošināja vietu olimpisko spēļu finālā, aizraujošā pusfinālā ar 73-69 pārspējot pasaules čempionus vāciešus. Neraugoties uz grūto sākumu, Les Bleus atbildēja ar lielu atdevi, ko veicināja Geršona Jabuseles (Guerschon Yabusele, 17 punkti, 7 atlēkušās bumbas) un Isaijas Kordinjē (Isaïa Cordinier, 16 punkti, 7 atlēkušās bumbas) centieni. Pēdējais, kuram pievienojās apņēmīgais Viktors Vembanjama, pakāpeniski mainīja spēles gaitu, otrajā puslaikā pārņemot vadību.

Pēc pārsteiguma ceturtdaļfinālā pret Kanādu Francija maksimāli izmantoja savu outsaideru lomu, lai sagrautu Vācijas komandu, kas visu turnīru laikā bija sniegusi iespaidīgu sniegumu. Otrajā puslaikā Francijas neatlaidīgā aizsardzība apslāpēja Vācijas uzbrukumu, bet Frenka Ntilikina izšķirošais trīspunktnieks nodrošināja Les Bleus izšķirošo pārsvaru.

Šī ar sāpēm un apņēmību izcīnītā uzvara paver ceļu uz vēl vienu olimpisko spēļu finālu, kas francūžiem notiks trīs gadus pēc Tokijas fināla. Viņi tiksies ar LeBrona Džeimsa vadītajām Amerikas Savienotajām Valstīm, kas solās būt sīva cīņa. Viens ir skaidrs: šī Francijas komanda, kas tagad ir vienota un pārliecināta par sevi, vēl nav pateikusi savu pēdējo vārdu.

Ceturtdien Serbija 37 minūtes dominēja pār četru pēc kārtas iegūto titulu īpašnieci ASV izlasi, taču, pateicoties Stīvenam Karijam (95-91), beidzot triumfēja. Šo sestdien plkst. 21.30 Francijas izlase ceturto reizi olimpisko spēļu finālā tiksies ar ASV komandu.

Parīzes 2024. gada olimpiskās spēles: kurā dienā un kurā laikā jūs varat skatīties Francijas un ASV basketbola pusfināla spēli?

• 2024. gada 10. augusts, sestdiena - 21.30 - Arēna Bercy - vīrieši - fināls
    • Francija - ASV

Parīzes 2024. gada olimpiskās spēles: kurā kanālā jūs varat skatīties Francijas un Vācijas basketbola pusfināla spēli?

Spēli varat vērot France Télévisions un Eurosport kanālos. Spēles tiešraide ir paredzēta France 2 vai France 3.

Concorde Park - basketConcorde Park - basketConcorde Park - basketConcorde Park - basket 2024. gada olimpiskās spēles Parīzē: vēsture, noteikumi, programma... basketbols olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs
Oranžās bumbas fani ir gaidīti: 2024. gada olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs tiks organizēti divi basketbola turnīri. Lūk, viss, kas jums jāzina par šo sporta veidu, lai šovasar Parīzē varētu pilnvērtīgi izbaudīt spēles. [Lasīt vairāk]

Jeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuil Parīzes 2024. gada olimpiskās un paralimpiskās spēles: kuras komandas ir izcīnījušas medaļas basketbolā?
Parīzes 2024. gada olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs piedalīsies sportisti no visas pasaules! Iepazīstieties ar tiem, kas izcēlušies ar zelta, sudraba un bronzas medaļām basketbolā, kā arī ar visiem Francijas veiksminiekiem. [Lasīt vairāk]