Олімпіада в Парижі 2024: дзюдоїст Жан-Бенжамін Габа завоював срібло в категорії до 73 кг

За Manon de Sortiraparis · Опубліковано на 29 липень 2024 рoxy о 21:30
Дзюдоїст Жоан-Бенжамін Габа здобув срібло у категорії до 73 кг у поєдинку з чинним чемпіоном світу, азербайджанцем Хідаєтом Гейдаровим.

Жоан-Бенжамін Габа точно не забуде свій перший виступ на Олімпійських іграх! У понеділок, 29 липня, 23-річний дзюдоїст завоював срібну медаль з дзюдо у ваговій категорії до 73 кг. Це ще одна медаль для французької делегації, яка на момент написання цього звіту має 14 золотих, срібних та бронзових нагород.

Лише у дзюдо, після 3 днів змагань, Франція вже має 5 медалей: срібло для Луки Мхеїдзе (-60 кг), бронза для Амандін Бушар (-52 кг), бронза для Ширін Буклі (-48 кг)... і тепер срібло для Жоана-Бенжаміна Габа, а також бронза для Сари-Леоні Сізік, яка також виграла сьогодні у категорії -57 кг!

Після бездоганного дня, коли він переміг грузина Лашу Шавдатуашвілі, японця Соічі Хасімото та молдованина Аділа Османова у півфіналі, молодий французький спортсмен нарешті переміг на арені "Шамп-де-Мар"азербайджанця Хідаєта Гейдарова, нікого іншого, як чинного чемпіона світу.

Жоан-Бенжамен Габа не шкодує, навпаки: це чудовий перший крок в олімпійській кар'єрі французького дзюдоїста.

JudoJudoJudoJudo Олімпійські та Паралімпійські ігри в Парижі 2024: хто з дзюдоїстів здобув медалі? Нагороди
Олімпійські та Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі зберуть спортсменів з усього світу! Відкрийте для себе тих, хто відзначився в дзюдо, завоювавши золоті, срібні та бронзові медалі, а також будь-які французькі історії успіху. [Детальніше]