Олімпійські ігри 2024 у Парижі: бронза з дзюдо для Сари-Леоні Сісік

За Manon de Sortiraparis · Опубліковано на 29 липень 2024 рoxy о 21:46
Дзюдоїстка Сара-Леоні Сісік виграла бронзову медаль, перемігши грузинку Етері Ліпартеліані.

Дзюдо перебуває у прекрасній формі з початку Олімпійських ігор у Парижі 2024 року! Після срібла Луки Мхеїдзе (-60 кг), бронзи Амандін Бушар (-52 кг), бронзи Ширін Буклі (-48 кг), і за мить до того, як Жоан-Бенжамін Габа завоював срібло, Сара-Леоні Сізік взяла бронзу в категорії -57 кг!

Цього разу француженка не здобула срібної медалі, яку вона виграла на Іграх у Токіо, а посіла третє місце на вибір. Після нескінченної поразки у півфіналі у ваговій категорії 57 кг від канадки Крісти Дегучі у понеділок, 29 липня 2024 року, Сара-Леоні Сізік провела коротку, але напружену боротьбу проти грузинки Етері Ліпартеліані, щоб вибороти бронзу.

В інтерв'ю France Télévisions26-річний спортсмен зі сльозами на очах ("від радості"!) сказав: "Це було дуже важко, тому що я бачив, як руйнується моя мрія, я знав, що не стану золотим призером у Парижі, хоча саме за цим я приїхав. Я повернулася з медаллю в Парижі, тут, вдома, з французькою публікою, яка мене підтримує, перед моєю сім'єю та французькою командою з дзюдо, це неймовірно".

Не забуваймо й проіншу важливу перемогу Франції у дзюдо: дзюдоїста Жоана-Бенжаміна Габа, який здобув срібло у поєдинку з чинним чемпіоном світу.

JudoJudoJudoJudo Олімпійські та Паралімпійські ігри в Парижі 2024: хто з дзюдоїстів здобув медалі? Нагороди
Олімпійські та Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі зберуть спортсменів з усього світу! Відкрийте для себе тих, хто відзначився в дзюдо, завоювавши золоті, срібні та бронзові медалі, а також будь-які французькі історії успіху. [Детальніше]