Олімпіада в Парижі 2024: срібна медаль Анжели Юг у веслуванні на байдарках-кроссі

За Audrey de Sortiraparis · Опубліковано на 5 серпень 2024 рoxy о 21:20
Франція додала ще одну медаль до своєї скарбнички! 5 серпня 2024 року француженка Анжель Юг посіла друге місце на п'єдесталі пошани у змаганнях з веслування на байдарках і каное.

Франція продовжує збирати медалі на Олімпійських іграх 2024 року. Це дуже важлива Олімпіада, адже країна приймає ці знакові спортивні змагання вперше за століття. Вирішивши залишити свій слід в історії, місто Париж представило вражаючу церемонію відкриття, яка порушує всі правила: відкриття в самому центрі столиці, заходи в історичних місцях і безпаливний олімпійський казан у формі повітряної кулі.

А французькі спортсмени сповнені рішучості підняти прапор своєї країни і залишити свій слід в історії спорту! Наразі Франція, країна-господар, завоювала 44 медалі: 12 золотих, 14 срібних і 18 бронзових. Нова медаль буде додана до цього рахунку 5 серпня 2024 року.

Француженка Анжель Юг, яка виступала на морському стадіоні у Вейр-сюр-Марн, завоювала срібну медаль у змаганнях з веслування набайдарках-кроссі серед жінок. Вона фінішувала другою, поступившись Австралії, яку представляла Ноемі Фокс.
Посівши друге місце на п'єдесталі пошани, 24-річна Анжель Юг відзначилася геніальною тактикою: хоча вона відставала всього за кілька метрів до фінішу, вона перешкодила своїм суперницям на останніх воротах, відхиливши буй веслом, щоб розпочати свій фінальний спринт і посісти друге місце. Вона залишається єдиною представницею Франції у фінальній четвірці після того, як Камілла Пріжант вибула з боротьби.

Це вже 3-тя медаль, яку Франція завоювала у веслуванні на байдарках і каное цього року, і 39-та в своїй історії в цій дисципліні.