Pariis 2024 Korvpall: Prantsusmaa-USA finaal - kanal ja kellaaeg, et vaadata mängu otseülekannet telerist

Kõrval My de Sortiraparis, Caroline de Sortiraparis · Avaldatud 9. august 2024 kell 10.53
Nad tegid seda! Les Bleus korvpallimeeskond võitis oma poolfinaalmängu Saksamaa vastu. Prantsusmaa meeste korvpallimeeskond, mida juhib kapten Nicolas Batum, läheb kuldmedali eest vastamisi USA-ga. Millisel kanalil, millisel päeval ja mis kell sa seda Prantsusmaa ja USA vahelist korvpallifinaali vaatad? Me ütleme teile kõik ära!

Prantsuse meeste korvpallimeeskonna fännidel on ikka veel tähed silmis. Neljapäeval, 8. augustil õnnestus Les Bleus'il võita finaalmängus sakslasi (73-69), väga hea mängu lõpus. Kas olete siis valmis neid eelseisvas finaalis toetama? Ära jäta seda eepilist mängu vahele.

Prantsusmaa korvpallimeeskond tagas haruldase intensiivsusega koha olümpiamängude finaalis, alistades põnevas poolfinaalis maailmameistri Saksamaa 73-69. Hoolimata raskest algusest vastas Les Bleus südikalt, mida toetasid Guerschon Yabusele (17 punkti, 7 lauapalli) ja Isaïa Cordinier (16 punkti, 7 lauapalli). Viimane, keda saatis sihikindel Victor Wembanyama, pööras järk-järgult kursi, võttes teisel poolajal juhtohjad enda kätte.

Pärast üllatust veerandfinaalis Kanada vastu kasutas Prantsusmaa oma autsaideri rolli maksimaalselt ära, et teha vastu kogu võistluse jooksul muljetavaldav Saksamaa meeskond. Teisel poolajal lämmatas Prantsusmaa väsimatu kaitse Saksamaa rünnaku, kuid Frank Ntilikina otsustav kolmepunktivise andis Les Bleus'ile otsustava eduseisu.

See valusalt ja kindlameelselt saavutatud võit sillutab prantslaste jaoks teed teise olümpiafinaali, kolm aastat pärast Tokyos toimunud finaali. Nad kohtuvad LeBron Jamesi Ameerika Ühendriikidega, mis tõotab olla äge duell. Üks asi on kindel: see Prantsusmaa meeskond, mis on nüüd ühtne ja enesekindel, ei ole öelnud oma viimast sõna.

Neljat järjestikust tiitlit võitnud Ameerika Ühendriigid olid neljapäeval 37 minutit Serbia üle, kuid võitsid lõpuks tänu Stephen Curryle (95-91). Sel laupäeval kell 21.30 kohtub Prantsusmaa meeskond neljandat korda olümpiafinaalis Team USA-ga.

Pariisi 2024. aasta olümpiamängud: millisel päeval ja kellaajal saab vaadata Prantsusmaa-USA korvpalli poolfinaali?

• Laupäev, 10. august 2024 - 21.30 - Arena Bercy - mehed - finaal
    • Prantsusmaa - USA

Pariisi 2024. aasta olümpiamängud: millisel kanalil saab vaadata Prantsusmaa-Saksamaa korvpalli poolfinaali?

Mängu saab vaadata France Télévisions ja Eurosport kanalitel. Otseülekanne mängust on kavas France 2 või France 3 kanalil.

Concorde Park - basketConcorde Park - basketConcorde Park - basketConcorde Park - basket Pariisi 2024. aasta olümpiamängud: ajalugu, reeglid, programm... korvpall olümpia- ja paraolümpiamängudel
Oranži palli fännidele on oodata rõõmu: 2024. aasta olümpiamängudel ja paraolümpiamängudel korraldatakse kaks korvpallivõistlust. Siin on kõik, mida pead spordiala kohta teadma, et sel suvel Pariisis toimuvaid mänge täiel rinnal nautida. [Loe rohkem]

Jeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuilJeux Paralympiques de Paris 2024: épreuves, histoire, athlètes... Tout savoir sur le basket fauteuil Pariisi 2024. aasta olümpiamängud ja paraolümpiamängud: millised võistkonnad on võitnud medaleid korvpallis?
Pariisi 2024. aasta olümpia- ja paraolümpiamängud toovad kokku sportlased kogu maailmast! Avastage need, kes on korvpallis silma paistnud kuld-, hõbe- ja pronksmedalitega, samuti kõik Prantsusmaa edulood. [Loe rohkem]